Analne wariacje

Tagi:
Analne wariacje

Niedawno odkryłam, że mój facet lubi, kiedy stymuluję okolice jego odbytu. Chciałabym mu sprawiać jak najwięcej przyjemności, dlatego proszę o wskazówki, jak mam pieścić to nietypowe miejsce.
Karina 

Pobudzanie analne odbytu należy do rzadziej spotykanych form aktywności seksualnej, szczególnie u mężczyzn. Panowie obawiają się posądzenia o skłonności homoseksualne, dlatego często nawet nie próbują tego typu pieszczot. Mają one jednak możliwych wariantów:
1. Pobudzanie zewnętrzne ręczne. Polega na masowaniu okolicy odbytu lub jej uciskaniu. Poza dostarczaną przyjemnością ma też wymiar terapeutyczny – stymulacja ta sprawia, że mężczyzna łatwiej osiąga erekcję, jest ona dłuższa i trwalsza. Okolica wejścia do odbytu jest silnie unerwiona i jej drażnienie przynosi dużą przyjemność.
2. Pobudzanie oralne. Językiem i ustami stymuluje się pośladki, okolicę anusa, a nawet jego wnętrze (na stosunkowo niewielkiej głębokości) Jest to pieszczota bardzo podniecająca dla partnera, natomiast większość kobiet ma przed tego typu zabawami duże opory, szczególnie natury estetycznej i higienicznej. Zalecałbym więc partnerowi odpowiednie przygotowanie, np. lewatywę oraz długą, relaksującą i oczyszczającą kąpiel.
3. Pobudzanie wewnętrzne. Najczęściej robi się to palcem, chociaż niektórzy panowie są w stanie zaakceptować różne gadżety erotyczne, np. niewielkie wibratory. Jest to niezwykle intensywna pieszczota. Partnerka dociera bowiem do prostaty, której stymulacja działa silnie podniecająco.

Prof. Zbigniew Lew-Starowicz 

Wykop to Dodaj do:  Naszej-Klasy Dodaj do:  Facebooka

Komentarz 1


W górę